Best Price Guarantee
Chceme, abyste za váš hotel platili co nejnižší cenu. Jestliže svůj hotelový pokoj najdete na internetu levněji po provedení rezervace na HotelsCombined, vrátíme vám rozdíl v ceně za předpokladu, že je výhodnější cena k dispozici na internetu:
 • Na jiných stránkách, než těch, které k rezervaci nabízí portál HotelsCombined, nebo
 • Na jiných než oficiálních webových stránkách hotelu nebo jakýchkoliv webových stránkách provozovaných hotelem, dostupných ze stránky hotelu na HotelsCombined, skrze odkaz na "oficiální stránce".
Pro nárok na Záruku nejlepší ceny je třeba nás kontaktovat do 24 hodin od provedení rezervace.v
Platí následující podmínky:
 1. Nižší cena musí být k dispozici na stránkách, které nejsou zahrnuty v porovnávání portálem HotelsCombined.
 2. Rezervace musí být provedena přes poskytovatele nejvýhodnější ceny na portálu HotelsCombined.
 3. Protože se ceny hotelů neustále mění, musíte nás kontaktovat do 24 hodin od zakoupení Vašeho hotelového pokoje na rezervačním portálu nabízejícím nejnižší cenu na HotelsCombined. Uveďte prosím následující informace: Vaše jméno, číslo rezervace, kopii e-mailu s potvrzením/voucherem a adresu webových stránek, které výhodnější cenu nabízejí.
 4. Záruka se nevztahuje na rezervace provedené ve stejný den.
 5. Záruka se vztahuje pouze na online rezervace. Hotel za vámi nalezenou nižší cenu musí být rezervovatelný ve lhůtě 24 hodin.
 6. Nižší cena musí být nalezena online a musí odrážet nabídku za stejný pokoj ve stejném hotelu, poskytovanou nejlepším poskytovatelem rezervací na portálu HotelsCombined, přičemž musí být zachována data příjezdu a odjezdu, včetně jakýchkoliv dalších rezervačních podmínek.
 7. Vámi nalezená nižší cena musí být uvedena ve stejné měně.
 8. HotelsCombined vyrovná rozdíl pouze mezi nejnižší cenou, nabízenou rezervačním portálem spolupracujícím s HotelsCombined, a jinou levnější nabídkou v případě, je-li rezervace přes partnerský portál HotelsCombined úspěšně dokončena a pobyt hosta již nepropadl-tzv.no-show.
 9. Záruka nejlepší ceny se nevztahuje na členské ceny, ceny pro časté hosty, věrnostní a jiné cenové programy, či reklamní akce hotelu, v němž je rezervace provedena. Ze záruky jsou taktéž vyjmuty portály, kde je přesná cena rezervace skryta až do chvíle, kdy je dokončena.
 10. Je-li vaše žádost úspěšná, bude "Náhrada cenového rozdílu" převedena na váš účet do 30 dní od konce vašeho pobytu, uvedeného na rezervaci provedené přes HotelsCombined.
 11. Platbu je možno uskutečnit přes PayPal účet.