Pomohli jsme milionům cestovatelů učinit to správné rozhodnutí ohledně ubytování a jsme připraveni pomoci i vám!

Ve společnosti HotelsCombined víme, že rezervace ubytování online nejsou snadné, ale věříme, že by takové být měly. Procházení stovek webových stránek a prohlížení tisíců "nabídek" může být náročné a komplikované. Přitom vám stačí vědět, že jste si rezervovali ten správný hotel pro vás - za nejlepší možnou cenu. My jsme viděli příležitost něco s tím udělat. A od té doby usilovně pracujeme na tom, abychom pro vás našli ty nejlepší nabídky hotelů.

Jak to funguje

Naše technologie prochází dostupnost a ceny na všech předních cestovních webových stránkách z celého světa, včetně Booking.com, Expedia, Hotels.com, Agoda, AccorHotels, Hilton a mnoho dalších. Stačí jedno rychlé a snadné hledání a ukážeme vám jen ty informace, které chcete a potřebujete vědět. Najdete co hledáte a můžete si být jistí, že získáte maximum ze své rezervace.

Zárukanejlepší ceny

Také zaručujeme, že najdete ty nejlepší ceny hotelů. Slibujeme vám to. Pokud najdete nižší cenu poté, co provedete rezervaci na stránce uvedené na HotelsCombined, vrátíme vám rozdíl.

World Travel Awards - výherce v roce 2021

Náš tým

Jsme globální tým lidí s různým původem a zájmy. Spojuje nás nutkavá potřeba neustále se zlepšovat. Jsme technologická společnost a technologie jsou jádrem všeho, co děláme. Využíváme data a logiku k rozhodování, abychom se mohli soustředit na to, co je důležité. Není to ale jen o práci, užijeme si při tom také zábavu.

To jsme my.

Chcete se stát našimi partnery?

Náš špičkový hotelový vyhledávač může být přizpůsoben či přímo integrován do Vaší webové stránky nebo blogu. Staňte se ještě dnes naším partnerem a zvyšte svoje příjmy zatímco uživatelé Vašich stránek spokojeně vyhledávají ty nejlepší hotelové ceny ve světě. Zjistěte více:

Sekce pro partnery

Pokud vlastníte či řídíte hotel, můžeme vám pomoci s marketingem. Můžeme vám pomoci získat více přímých rezervací, mít pod kontrolou vztahy se svými hosty, budovat vaši značku a snížit vaše distribuční náklady. Zjistěte více:

Sekce pro hoteliéry

Máte pro nás zpětnou vazbu nebo otázky?

Kontaktujte nás