Prázdninové domy v Zlín, České republiky

Vyhledávejte a porovnávejte prázdninové domy vZlín, České republiky od stovek stránek pro cestovatele a ušetřete

Zlín, Zlínský kraj, Česká republika
8 únor — 9 únor2
Zlín, Zlínský kraj, Česká republika
st 8/2
čt 9/2
... a více

Fakta týkající se pobytu v destinaci Zlín

  • Kolik stojí pronájem prázdninového domu v destinaci Zlín?

    Hostel v destinaci Zlín přijde prázdninový dům v průměru na 1 170 Kč/noc. Za výhodnou nabídku lze však považovat 1 139 Kč/noc či méně. Nejlevnější prázdninový dům, který uživatelé v destinaci Zlín nedávno našli, byl za 879 Kč/noc. Pokuste se vyhnout rezervaci prázdninového domu v měsíci listopad, kdy je ubytování nejdražší. Zarezervujete-li si ubytování v měsíci říjen (nejlevnější měsíc), můžete ušetřit.

  • Lze v destinaci Zlín najít ubytování typu Ubytování v soukromí?

    V destinaci Zlín najdete 16 16 prázdninových domů typu Ubytování v soukromí. N základě uživatelských dat je nejoblíbenějším prázdninovým domem Penzion Uno. Doporučujeme tedy, abyste zkontrolovali, zda je toto ubytování v termínu vaší cesty dostupné, než se začnete dívat po jiným možnostech ubytování v destinaci Zlín.

Miliony recenzí
Skutečná hodnocení a recenze od milionů hostů, jako jste vy. Zarezervujte si skvělý pobyt s jistotou.
Nejlepší nabídky hotelů
HotelsCombined vyhledává napříč více než 3 miliony hotelů a ubytovacích zařízení. Nabídky seskupí na jednom místě, abyste mohli porovnat ty nejlepší možnosti ubytování.
Zrušení zdarma
Ke změně plánů může dojít – je nám to jasné. Proto můžete na stránkách HotelsCombined vyhledávat hotely a ubytování od poskytovatelů nabízejících bezplatné zrušení rezervace.