Prázdninové domy v Rabat, Maroka

Vyhledávejte a porovnávejte prázdninové domy vRabat, Maroka od stovek stránek pro cestovatele a ušetřete

Rabat, Maroko
24 září — 25 září2
Rabat, Maroko
so 24/9
ne 25/9
... a více

Nejlevnější prázdninové domy v destinaci Rabat, Maroka

Marina Rabat Suites & Apartments
8,0 Vynikající
Rabat, Maroko
Zobrazit na mapě
1,1 km od centra města, Rabat, Maroko 

Zařízení hostům nabízí škálu vybavení a služeb, jako například odvoz z/na letiště, přepážku pro pronájem automobilů a pokojovou službu. Bezplatné bezdrátové připojení k síti Wi-Fi mohou využít hosté, kteří potřebují v průběhu svých cest zůstat dostupní online. Zařízení také poskytuje kuřárnu, terasu a výtah.

2 030 Kč
Průměrně za noc

Kde se ubytovat Rabat

Hotely v oblíbených městech v regionu Maroka
Prázdninové domy v oblíbených městech v regionu Maroka

Fakta týkající se pobytu v destinaci Rabat

  • Kolik stojí pronájem prázdninového domu v destinaci Rabat?

    Hostel v destinaci Rabat přijde prázdninový dům v průměru na 741 Kč/noc. Za výhodnou nabídku lze však považovat 592 Kč/noc či méně. Nejlevnější prázdninový dům, který uživatelé v destinaci Rabat nedávno našli, byl za 291 Kč/noc. Pokuste se vyhnout rezervaci prázdninového domu v měsíci září, kdy je ubytování nejdražší. Zarezervujete-li si ubytování v měsíci červen (nejlevnější měsíc), můžete ušetřit.

  • Který prázdninový dům je nejblíž letišti Letiště Rabat Sale?

    Pokud během cesty do destinace Rabat plánujete pobyt blízko Letiště Rabat Sale, zvažte ubytování v prázdninovém domě Marina Rabat Suites & Apartments. Nachází se pouhých 7,2 km od letiště Rabat.

  • Lze v destinaci Rabat najít ubytování typu Ubytování v soukromí?

    V destinaci Rabat najdete 34 34 prázdninových domů typu Ubytování v soukromí. N základě uživatelských dat je nejoblíbenějším prázdninovým domem Dar El Karam. Doporučujeme tedy, abyste zkontrolovali, zda je toto ubytování v termínu vaší cesty dostupné, než se začnete dívat po jiným možnostech ubytování v destinaci Rabat.