Prázdninové domy v Polis Chrysochous, Kypru

Vyhledávejte a porovnávejte prázdninové domy vPolis Chrysochous, Kypru od stovek stránek pro cestovatele a ušetřete

Polis Chrysochous, Kypr
4 říjen — 5 říjen2
Polis Chrysochous, Kypr
út 4/10
st 5/10
... a více

Nejlevnější prázdninové domy v destinaci Polis Chrysochous, Kypru

Eliofos Elegant Maisonettes
8,6 Vynikající
Polis Chrysochous, Cyprus
Zobrazit na mapě
1,0 km od centra města, Polis Chrysochous, Kypr 

Zařízení svým hostům nabízí řadu vybavení a služeb, jako například odvoz z/na letiště, pult s prodejem výletů a přepážku pro pronájem automobilů. Bezplatné bezdrátové připojení k síti Wi-Fi je k dispozici hostům, kteří chtějí v průběhu svých cest zůstat dostupní online. Hosté mohou také navštívit zahradu zařízení.

1 229 Kč
Průměrně za noc

Kde se ubytovat Polis Chrysochous

Prázdninové domy v oblíbených městech v regionu Kypru
Hotely v oblíbených městech v regionu Kypru

Fakta týkající se pobytu v destinaci Polis Chrysochous

 • Kolik stojí pronájem prázdninového domu v destinaci Polis Chrysochous?

  Hostel v destinaci Polis Chrysochous přijde prázdninový dům v průměru na 1 695 Kč/noc. Za výhodnou nabídku lze však považovat 1 621 Kč/noc či méně. Nejlevnější prázdninový dům, který uživatelé v destinaci Polis Chrysochous nedávno našli, byl za 726 Kč/noc. Pokuste se vyhnout rezervaci prázdninového domu v měsíci leden, kdy je ubytování nejdražší. Zarezervujete-li si ubytování v měsíci listopad (nejlevnější měsíc), můžete ušetřit.

 • Který prázdninový dům je nejblíž letišti Larnaka Letiště Larnaca?

  Pokud během cesty do destinace Polis Chrysochous plánujete pobyt blízko Larnaka Letiště Larnaca, zvažte ubytování v prázdninovém domě Krasas Beach. Nachází se pouhých 4,4 km od letiště Polis Chrysochous.

 • V jaké části města Polis Chrysochous se ubytovat?

  Nejoblíbenější čtvrtí je v posledních 12 měsících Skala – při vyhledávání prázdninových domů v destinaci Polis Chrysochous si ji vybralo 100 % uživatelů našich stránek. St. Lazaros Studios je oblíbený prázdninový dům ve čtvrti Skala a může být dostupný v termínu vaší cesty. V této oblasti jsou však k dispozici také další skvělé možnosti ubytování.

 • Lze v destinaci Polis Chrysochous najít ubytování typu Aparthotel?

  V destinaci Polis Chrysochous najdete 9 9 prázdninových domů typu Aparthotel. N základě uživatelských dat je nejoblíbenějším prázdninovým domem Mariela Hotel Apartments. Doporučujeme tedy, abyste zkontrolovali, zda je toto ubytování v termínu vaší cesty dostupné, než se začnete dívat po jiným možnostech ubytování v destinaci Polis Chrysochous.