Prázdninové domy v Palanga, Litvy

Vyhledávejte a porovnávejte prázdninové domy vPalanga, Litvy od stovek stránek pro cestovatele a ušetřete

Palanga, Litva
30 září — 1 říjen2
Palanga, Litva
pá 30/9
so 1/10
... a více

Nejlevnější prázdninové domy v destinaci Palanga, Litvy

Amberton Green Apartments
9,0 Vynikající
Palanga, Lithuania
Zobrazit na mapě
0,2 km od centra města, Palanga, Litva 

Toto zařízení představuje kombinaci luxusního prostředí s exklusivním vybavením, jehož součástí je sauna, krytý bazén a vířivka. Nachází se 15 minut jízdy od Palanga mezinárodní letiště a hosté mohou využít zdarma kyvadlovou dopravu autobusem.

974 Kč
Průměrně za noc

Kde se ubytovat Palanga

Prázdninové domy v oblíbených městech v regionu Litvy

Fakta týkající se pobytu v destinaci Palanga

 • Kolik stojí pronájem prázdninového domu v destinaci Palanga?

  Hostel v destinaci Palanga přijde prázdninový dům v průměru na 1 631 Kč/noc. Za výhodnou nabídku lze však považovat 1 534 Kč/noc či méně. Nejlevnější prázdninový dům, který uživatelé v destinaci Palanga nedávno našli, byl za 698 Kč/noc. Pokuste se vyhnout rezervaci prázdninového domu v měsíci červenec, kdy je ubytování nejdražší. Zarezervujete-li si ubytování v měsíci květen (nejlevnější měsíc), můžete ušetřit.

 • Který prázdninový dům je v destinaci Palanga nejlepší?

  Amberton Green Apartments, jenž na základě recenzí dosáhl hodnocení 9,0 z 10 od 2 894 uživatelů stránek HotelsCombined, je považován za nejlepší prázdninový dům v destinaci Palanga.

 • Který prázdninový dům je nejblíž letišti Letiště Palanga Intl?

  Pokud během cesty do destinace Palanga plánujete pobyt blízko Letiště Palanga Intl, zvažte ubytování v prázdninovém domě Tatjanos Apartamentai. Nachází se pouhých 6,0 km od letiště Palanga.

 • Lze v destinaci Palanga najít ubytování typu Pronájem?

  V destinaci Palanga najdete 1 978 1 978 prázdninových domů typu Pronájem. N základě uživatelských dat je nejoblíbenějším prázdninovým domem Apartamentai Auska. Doporučujeme tedy, abyste zkontrolovali, zda je toto ubytování v termínu vaší cesty dostupné, než se začnete dívat po jiným možnostech ubytování v destinaci Palanga.