Hotely v Neuburg an der Donau, Německa

Vyhledávejte a porovnávejte hotely vNeuburg an der Donau, Německa od stovek stránek pro cestovatele a ušetřete

Neuburg an der Donau, Německo
30 červen — 1 červenec2
Neuburg an der Donau, Německo
čt 30/6
pá 1/7
... a více

Kde se ubytovat Neuburg an der Donau

Fakta týkající se pobytu v destinaci Neuburg an der Donau

 • Jaké jsou nejlepší hotely v destinaci Neuburg an der Donau?

  Hotel & Brauerei-Gasthof Neuwirt je velmi populárním hotelem v destinaci Neuburg an der Donau s celkovým skóre 8,4 na základě 623 recenzí. Hotel am Fluss (8,0 na základě 517 recenzí) a Romantik Hotel Zum Klosterbräu (8,8 na základě 167recenzí) jsou podle nedávné zpětné vazby uživatelů stránek HotelsCombined také vysoce hodnocenými hotely v destinaci Neuburg an der Donau.

 • Kolik stojí hotel v destinaci Neuburg an der Donau?

  Na základě vyhledávání na stránkách HotelsCombined v posledních 3 dnech je průměrná cena hotelového ubytování v destinaci Neuburg an der Donau 3 303 Kč/noc.

 • Kolik stojí levný hotel v destinaci Neuburg an der Donau?

  Uživatelé stránek HotelsCombined našli v posledních 72 hodinách nejlevnější cenu hotelového ubytování v destinaci Neuburg an der Donau již za 2 366 Kč/noc. Oblíbenost vámi vybraného termínu může výrazně ovlivnit ceny. Ceny hotelového ubytování v destinaci Neuburg an der Donau během nadcházejícího víkendu 1 čvc–3 čvc začínají od 2 436 Kč/noc.

 • Kolik stojí hotel v destinaci Neuburg an der Donau na dnešní noc?

  Uživatelé našli na základě vyhledávání v posledních 72 hodinách ceny hotelového ubytování v destinaci Neuburg an der Donau na dnešní noc již od 3 608 Kč, až po průměrnou cenu 3 608 Kč. Ceny ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu v destinaci Neuburg an der Donau na dnešní noc začínají od 5 646 Kč.