Prázdninové domy v Nacka, Švédska

Vyhledávejte a porovnávejte prázdninové domy vNacka, Švédska od stovek stránek pro cestovatele a ušetřete

Nacka, Švédsko
26 září — 27 září2
Nacka, Švédsko
po 26/9
út 27/9
... a více

Prázdninové domy s vysokým hodnocením v destinaci Nacka

1
Biz Apartment Hammarby Sjostad
8,8 Vynikající
Stockholm, Stockholm, Švédsko
Zobrazit na mapě
3,9 km od centra města, Stockholm, Švédsko 

Toto zařízení ve čtvrti Skarpnack města Stockholm se nachází krátkou procházku od známých míst jako Hammarby Sjostad. V zařízení je bezplatně k dispozici přístup k internetu.

Kde se ubytovat Nacka

Prázdninové domy v oblíbených městech v regionu Švédska
Hotely v oblíbených městech v regionu Švédska

Fakta týkající se pobytu v destinaci Nacka

 • Kolik stojí pronájem prázdninového domu v destinaci Nacka?

  Hostel v destinaci Nacka přijde prázdninový dům v průměru na 24 738 Kč/noc. Za výhodnou nabídku lze však považovat 24 738 Kč/noc či méně. Nejlevnější prázdninový dům, který uživatelé v destinaci Nacka nedávno našli, byl za 1 556 Kč/noc. Pokuste se vyhnout rezervaci prázdninového domu v měsíci září, kdy je ubytování nejdražší. Zarezervujete-li si ubytování v měsíci listopad (nejlevnější měsíc), můžete ušetřit.

 • Který prázdninový dům je v destinaci Nacka nejlepší?

  Biz Apartment Hammarby Sjostad, jenž na základě recenzí dosáhl hodnocení 8,8 z 10 od 2 334 uživatelů stránek HotelsCombined, je považován za nejlepší prázdninový dům v destinaci Nacka.

 • Který prázdninový dům je nejblíž letišti Letiště Stockholm Bromma?

  Pokud během cesty do destinace Nacka plánujete pobyt blízko Letiště Stockholm Bromma, zvažte ubytování v prázdninovém domě Biz Apartment Hammarby Sjostad. Nachází se pouhých 10,5 km od letiště Nacka.

 • V jaké části města Nacka se ubytovat?

  Nejoblíbenější čtvrtí je v posledních 12 měsících Södermalm – při vyhledávání prázdninových domů v destinaci Nacka si ji vybralo 100 % uživatelů našich stránek. The Red Boat je oblíbený prázdninový dům ve čtvrti Södermalm a může být dostupný v termínu vaší cesty. V této oblasti jsou však k dispozici také další skvělé možnosti ubytování.