Prázdninové domy v Manresa, Španělska

Vyhledávejte a porovnávejte prázdninové domy vManresa, Španělska od stovek stránek pro cestovatele a ušetřete

Manresa, Katalánsko, Španělsko
30 září — 1 říjen2
Manresa, Katalánsko, Španělsko
pá 30/9
so 1/10
... a více

Nejlevnější prázdninové domy v destinaci Manresa, Španělska

Urbi Apartments
8,1 Vynikající
Manresa, Catalonia, Spain
Zobrazit na mapě
0,7 km od centra města, Manresa, CT, Španělsko 

Mezi přednosti tohoto 3hvězdičkového zařízení, které se nachází ve městě Manresa, patří fakt, že je moderní a stylové. Apartmány jsou vybaveny klimatizací a zdarma je možnost využít připojení k internetu přes Wi-Fi.

1 717 Kč
Průměrně za noc

Kde se ubytovat Manresa

Fakta týkající se pobytu v destinaci Manresa

 • Kolik stojí pronájem prázdninového domu v destinaci Manresa?

  Hostel v destinaci Manresa přijde prázdninový dům v průměru na 2 549 Kč/noc. Za výhodnou nabídku lze však považovat 2 463 Kč/noc či méně. Nejlevnější prázdninový dům, který uživatelé v destinaci Manresa nedávno našli, byl za 1 437 Kč/noc. Pokuste se vyhnout rezervaci prázdninového domu v měsíci duben, kdy je ubytování nejdražší. Zarezervujete-li si ubytování v měsíci září (nejlevnější měsíc), můžete ušetřit.

 • Který prázdninový dům je v destinaci Manresa nejlepší?

  Urbi Apartments, jenž na základě recenzí dosáhl hodnocení 8,1 z 10 od 1 295 uživatelů stránek HotelsCombined, je považován za nejlepší prázdninový dům v destinaci Manresa.

 • V jaké části města Manresa se ubytovat?

  Nejoblíbenější čtvrtí je v posledních 12 měsících Eixample – při vyhledávání prázdninových domů v destinaci Manresa si ji vybralo 100 % uživatelů našich stránek. Hostal Colkida je oblíbený prázdninový dům ve čtvrti Eixample a může být dostupný v termínu vaší cesty. V této oblasti jsou však k dispozici také další skvělé možnosti ubytování.

 • Lze v destinaci Manresa najít ubytování typu Ubytování v soukromí?

  V destinaci Manresa najdete 2 2 prázdninové domy typu Ubytování v soukromí. N základě uživatelských dat je nejoblíbenějším prázdninovým domem Hostal Colkida. Doporučujeme tedy, abyste zkontrolovali, zda je toto ubytování v termínu vaší cesty dostupné, než se začnete dívat po jiným možnostech ubytování v destinaci Manresa.