Prázdninové domy v Lodži, Polska

Vyhledávejte a porovnávejte prázdninové domy vLodži, Polska od stovek stránek pro cestovatele a ušetřete

Lodž, Polsko
23 září — 24 září2
Lodž, Polsko
pá 23/9
so 24/9
... a více

Nejlevnější prázdninové domy v destinaci Lodž, Polska

Kde se ubytovat Lodž

Hotely v oblíbených městech v regionu Polska
Prázdninové domy v oblíbených městech v regionu Polska

Fakta týkající se pobytu v destinaci Lodž

 • Kolik stojí pronájem prázdninového domu v destinaci Lodž?

  Hostel v destinaci Lodž přijde prázdninový dům v průměru na 830 Kč/noc. Za výhodnou nabídku lze však považovat 697 Kč/noc či méně. Nejlevnější prázdninový dům, který uživatelé v destinaci Lodž nedávno našli, byl za 254 Kč/noc. Pokuste se vyhnout rezervaci prázdninového domu v měsíci říjen, kdy je ubytování nejdražší. Zarezervujete-li si ubytování v měsíci červenec (nejlevnější měsíc), můžete ušetřit.

 • Který prázdninový dům je v destinaci Lodž nejlepší?

  Apartamenty Aparts, jenž na základě recenzí dosáhl hodnocení 8,2 z 10 od 95 uživatelů stránek HotelsCombined, je považován za nejlepší prázdninový dům v destinaci Lodž.

 • Který prázdninový dům je nejblíž letišti Lodž Letiště Lodz Lublinek?

  Pokud během cesty do destinace Lodž plánujete pobyt blízko Lodž Letiště Lodz Lublinek, zvažte ubytování v prázdninovém domě Apartamenty Aparts. Nachází se pouhých 6,0 km od letiště Lodž.

 • Lze v destinaci Lodž najít ubytování typu Aparthotel?

  V destinaci Lodž najdete 27 27 prázdninových domů typu Aparthotel. N základě uživatelských dat je nejoblíbenějším prázdninovým domem Stare Kino Cinema Residence. Doporučujeme tedy, abyste zkontrolovali, zda je toto ubytování v termínu vaší cesty dostupné, než se začnete dívat po jiným možnostech ubytování v destinaci Lodž.