Prázdninové domy v Gurugram, Indie

Vyhledávejte a porovnávejte prázdninové domy vGurugram, Indie od stovek stránek pro cestovatele a ušetřete

Gurugram, Harijána, Indie
24 září — 25 září2
Gurugram, Harijána, Indie
so 24/9
ne 25/9
... a více

Nejlevnější prázdninové domy v destinaci Gurugram, Indie

Perch Service Apartment
10,0 Vynikající
Gurugram, India
Zobrazit na mapě
2,7 km od centra města, Gurugram, HR, Indie 

Perch Service Apartments nabízí 3 hvězdičkové ubytování ve čtvrti Sector 40 ve městě Gurgaon. V zařízení je bezplatně k dispozici přístup k internetu.

1 403 Kč
Průměrně za noc

Kde se ubytovat Gurugram

Prázdninové domy v oblíbených městech v regionu Indie
Hotely v oblíbených městech v regionu Indie

Fakta týkající se pobytu v destinaci Gurugram

 • Kolik stojí pronájem prázdninového domu v destinaci Gurugram?

  Hostel v destinaci Gurugram přijde prázdninový dům v průměru na 872 Kč/noc. Za výhodnou nabídku lze však považovat 657 Kč/noc či méně. Nejlevnější prázdninový dům, který uživatelé v destinaci Gurugram nedávno našli, byl za 175 Kč/noc. Pokuste se vyhnout rezervaci prázdninového domu v měsíci září, kdy je ubytování nejdražší. Zarezervujete-li si ubytování v měsíci duben (nejlevnější měsíc), můžete ušetřit.

 • Který prázdninový dům je nejblíž letišti Nové Dillí Indira Ghandi Mezinárodní letiště?

  Pokud během cesty do destinace Gurugram plánujete pobyt blízko Nové Dillí Indira Ghandi Mezinárodní letiště, zvažte ubytování v prázdninovém domě Perch Service Apartment. Nachází se pouhých 12,7 km od letiště Gurugram.

 • V jaké části města Gurugram se ubytovat?

  Nejoblíbenější čtvrtí je v posledních 12 měsících Sector 29 – při vyhledávání prázdninových domů v destinaci Gurugram si ji vybralo 100 % uživatelů našich stránek. Nuab House - Near Fortis, Max, Medanta, Paras Hospitals And Huda Metro je oblíbený prázdninový dům ve čtvrti Sector 29 a může být dostupný v termínu vaší cesty. V této oblasti jsou však k dispozici také další skvělé možnosti ubytování.

 • Lze v destinaci Gurugram najít ubytování typu Resort?

  V destinaci Gurugram najdete 27 27 prázdninových domů typu Resort. N základě uživatelských dat je nejoblíbenějším prázdninovým domem Heritage Village Resort & Spa Manesar. Doporučujeme tedy, abyste zkontrolovali, zda je toto ubytování v termínu vaší cesty dostupné, než se začnete dívat po jiným možnostech ubytování v destinaci Gurugram.