Prázdninové domy v Castelnuovo del Garda, Itálie

Vyhledávejte a porovnávejte prázdninové domy vCastelnuovo del Garda, Itálie od stovek stránek pro cestovatele a ušetřete

Castelnuovo del Garda, Veneto, Itálie
4 říjen — 5 říjen2
Castelnuovo del Garda, Veneto, Itálie
út 4/10
st 5/10
... a více

Nejlevnější prázdninové domy v destinaci Castelnuovo del Garda, Itálie

Residenza Il Giglio
Mozzecane, Veneto, Italy
Zobrazit na mapě
0,4 km od centra města, Mozzecane, VE, Itálie 

Tento prázdninový pronájem ve městě Mozzecane se nachází 10 minut chůze od Mozzecane Train Station. V prázdninovém pronájmu je bezplatně k dispozici přístup k internetu.

978 Kč
Průměrně za noc

Kde se ubytovat Castelnuovo del Garda

Prázdninové domy v oblíbených městech v regionu Itálie
Hotely v oblíbených městech v regionu Itálie

Fakta týkající se pobytu v destinaci Castelnuovo del Garda

  • Kolik stojí pronájem prázdninového domu v destinaci Castelnuovo del Garda?

    Hostel v destinaci Castelnuovo del Garda přijde prázdninový dům v průměru na 2 458 Kč/noc. Za výhodnou nabídku lze však považovat 1 691 Kč/noc či méně. Nejlevnější prázdninový dům, který uživatelé v destinaci Castelnuovo del Garda nedávno našli, byl za 1 160 Kč/noc. Pokuste se vyhnout rezervaci prázdninového domu v měsíci květen, kdy je ubytování nejdražší. Zarezervujete-li si ubytování v měsíci září (nejlevnější měsíc), můžete ušetřit.

  • Který prázdninový dům je nejblíž letišti Verona Letiště Valerio Catullo?

    Pokud během cesty do destinace Castelnuovo del Garda plánujete pobyt blízko Verona Letiště Valerio Catullo, zvažte ubytování v prázdninovém domě Residenza Il Giglio. Nachází se pouhých 10,9 km od letiště Castelnuovo del Garda.

  • Lze v destinaci Castelnuovo del Garda najít ubytování typu Ubytování se snídaní?

    V destinaci Castelnuovo del Garda najdete 18 18 prázdninových domů typu Ubytování se snídaní. N základě uživatelských dat je nejoblíbenějším prázdninovým domem Camere Girasole. Doporučujeme tedy, abyste zkontrolovali, zda je toto ubytování v termínu vaší cesty dostupné, než se začnete dívat po jiným možnostech ubytování v destinaci Castelnuovo del Garda.