Prázdninové domy v Calabasas, CA

Vyhledávejte a porovnávejte prázdninové domy vCalabasas, CA od stovek stránek pro cestovatele a ušetřete

Calabasas, CA, Spojené státy
30 září — 1 říjen2
Calabasas, CA, Spojené státy
pá 30/9
so 1/10
... a více

Fakta týkající se pobytu v destinaci Calabasas

  • Kolik stojí pronájem prázdninového domu v destinaci Calabasas?

    Hostel v destinaci Calabasas přijde prázdninový dům v průměru na 9 898 Kč/noc. Za výhodnou nabídku lze však považovat 9 898 Kč/noc či méně. Nejlevnější prázdninový dům, který uživatelé v destinaci Calabasas nedávno našli, byl za 2 962 Kč/noc. Pokuste se vyhnout rezervaci prázdninového domu v měsíci červenec, kdy je ubytování nejdražší. Zarezervujete-li si ubytování v měsíci prosinec (nejlevnější měsíc), můžete ušetřit.

  • V jaké části města Calabasas se ubytovat?

    Nejoblíbenější čtvrtí je v posledních 12 měsících Downtown – při vyhledávání prázdninových domů v destinaci Calabasas si ji vybralo 100 % uživatelů našich stránek. Ocean Luxury Lofts and Suites je oblíbený prázdninový dům ve čtvrti Downtown a může být dostupný v termínu vaší cesty. V této oblasti jsou však k dispozici také další skvělé možnosti ubytování.

  • Lze v destinaci Calabasas najít ubytování typu Motel?

    V destinaci Calabasas najdete 1 1 prázdninový dům typu Motel. N základě uživatelských dat je nejoblíbenějším prázdninovým domem Good Nite Inn Calabasas. Doporučujeme tedy, abyste zkontrolovali, zda je toto ubytování v termínu vaší cesty dostupné, než se začnete dívat po jiným možnostech ubytování v destinaci Calabasas.