Prázdninové domy v Baie Lazare, Seychel

Vyhledávejte a porovnávejte prázdninové domy vBaie Lazare, Seychel od stovek stránek pro cestovatele a ušetřete

Baie Lazare, Seychely
9 prosinec — 10 prosinec2
Baie Lazare, Seychely
pá 9/12
so 10/12
... a více

Nejlevnější prázdninové domy v destinaci Baie Lazare, Seychel

La Residence
9,2 Vynikající
Baie Lazare, Seychelles
Zobrazit na mapě
1,0 km od centra města, Baie Lazare, Seychely 

Toto 3hvězdičkové zařízení nabízí směnárnu, 24hodinovou recepci a úschovnu zavazadel. Bezplatné připojení k síti Wi-Fi mohou využít hosté, kteří potřebují v průběhu svých cest zůstat dostupní online. Zařízení také nabízí odvoz z/na letiště, pult s prodejem výletů a přepážku pro pronájem automobilů.

1 274 Kč
Průměrně za noc

Kde se ubytovat Baie Lazare

Fakta týkající se pobytu v destinaci Baie Lazare

  • Kolik stojí pronájem prázdninového domu v destinaci Baie Lazare?

    Hostel v destinaci Baie Lazare přijde prázdninový dům v průměru na 2 130 Kč/noc. Za výhodnou nabídku lze však považovat 2 129 Kč/noc či méně. Nejlevnější prázdninový dům, který uživatelé v destinaci Baie Lazare nedávno našli, byl za 1 245 Kč/noc. Pokuste se vyhnout rezervaci prázdninového domu v měsíci červenec, kdy je ubytování nejdražší. Zarezervujete-li si ubytování v měsíci květen (nejlevnější měsíc), můžete ušetřit.

  • Který prázdninový dům je nejblíž letišti Victoria Mezinárodní letiště Seychely?

    Pokud během cesty do destinace Baie Lazare plánujete pobyt blízko Victoria Mezinárodní letiště Seychely, zvažte ubytování v prázdninovém domě La Residence. Nachází se pouhých 8,4 km od letiště Baie Lazare.

  • Lze v destinaci Baie Lazare najít ubytování typu Resort?

    V destinaci Baie Lazare najdete 3 3 prázdninové domy typu Resort. N základě uživatelských dat je nejoblíbenějším prázdninovým domem Four Seasons Resort Seychelles. Doporučujeme tedy, abyste zkontrolovali, zda je toto ubytování v termínu vaší cesty dostupné, než se začnete dívat po jiným možnostech ubytování v destinaci Baie Lazare.